Een technisch netwerk waar inspireren,
verbinden en kennisdelen centraal staat
Als lid van het Mikrocentrum High Tech Platform maakt u deel uit van een collectief van 600 bedrijven uit de technische maakindustrie. Het doel: inspireren, verbinden en kennisdelen. Deze drie pijlers vormen het DNA van al onze activiteiten, zowel in activiteiten exclusief voor leden als in onze vakbeurzen, congressen, themabijeenkomsten en opleidingen.
11 netwerkbijeenkomsten per jaar exclusief voor leden
4 vouchers per jaar om gratis Mikrocentrum themabijeenkomsten te bezoeken
Korting op exposeren (table tops) tijdens Mikrocentrum themabijeenkomsten
10% korting op een beursstand, wanneer u exposeert op Mikrocentrum vakbeurzen
10% korting op cursussen in het Mikrocentrum open cursustraject
10% korting op de standaard zaalhuur bij Mikrocentrum
Profilering van uw bedrijf op o.a. social media, in de bedrijvengids, met de Inspiratie & Innovatie Award en vitrines bij Mikrocentrum
Dit zeggen onze leden over het lidmaatschap
Paul Ribus
Managing Director, FANUC Benelux
De interessante themabijeenkomsten en congressen georganiseerd door het Mikrocentrum zijn een ideale manier om ons netwerk verder uit te bouwen in de Benelux markt. Jaarlijks nemen we deel aan meerdere events en het is dan ook vanzelfsprekend om lid te zijn van het High Tech Platform.
Dirk-Jan Verheijden
Manager Educational Alliances, Vanderlande
Als het gaat om complexe leervragen snel en adequaat te analyseren om daarna een effectief leerarrangement te ontwerpen met een hoog leerrendement is het Mikrocentrum een kundige partner. Verder is het High Tech Platform een uitgelezen kans om het integrale leren te bevorderen. Fijn dat deze mogelijkheid bestaat.
Renée Koekkoek op Munsterhuis
Public Relations, Demcon
Mikrocentrum High Tech Platform biedt de mogelijkheden om onze expertise niet alleen uit te breiden, maar ook te delen met anderen. Bij activiteiten, zoals de Precisiebeurs, leggen we de basis voor nieuwe samenwerkingen en versterken we tevens relaties in en met het vakgebied. Iets wat we bij Demcon heel waardevol vinden.
Ook net als 600 andere bedrijven lid worden van het High Tech Platform?