Voor het verbinden van bepaalde kunststof onderdelen zoals leidingwerk, lekbakken, schaaldelen en sommige industriële producten wordt steeds vaker gekozen voor kunststof lassen. De praktijkcursus kunststof lassen is altijd maatwerk, afhankelijk van het type lasproces, materialen en afmetingen.
De markt vraagt steeds vaker om gegarandeerde of gecertificeerde kwaliteit. Deze cursus belicht dan ook alle aspecten en methodieken om kunststof gedegen te lassen. Denk hierbij aan aspecten als de eigenschappen van materialen zoals PVC-C, ABS, HDPE, PPH, PPR en PVDF en de verwerking ervan. Ook onderwerpen als gezondheid en veiligheid komen aan bod en andere manieren van materiaalverbinding zoals lijmen.
De volgende lasmethodieken/materialen worden behandeld:
Deze cursus wordt binnen uw bedrijf verzorgd en aangepast aan uw bedrijfssituatie. Het grote voordeel is dat lassers in hun vertrouwde omgeving werken met eigen lasapparatuur en gereedschappen. De duur van de cursus is afhankelijk van de ervaring van de lassers en het aantal lasmethoden.
Wanneer u meerdere medewerkers in uw bedrijf op wilt laten leiden, is het interessant en voordelig om deze cursus bij u op locatie te organiseren. Een goede afstemming op uw bedrijfsspecifieke situatie en de inzet van zeer ervaren docenten die hun sporen in de praktijk hebben verdiend is hierbij essentieel. Mikrocentrum is CEDEO-erkend en garandeert de beste kwaliteit.
Heeft u interesse in dit bedrijfsintern traject? Onze opleidingsmanager Barend Blom komt graag vrijblijvend bij u op bezoek.