De cursus Machineveiligheid ABCD is een volledige combinatie van vier modules op het gebied van machineveiligheid en CE-markering. Je leert de ins en outs van de risicobeoordeling en de mechanische en besturingstechnische veiligheidseisen.
Inschrijven met het STAP-budget?
Neem direct contact op via +31 (0)40 296 99 33
De cursus Machineveiligheid ABCD: specialist is een zeer volledige combinatie van vier modules op het gebied van veilig werken met machines en CE-markeren. Deze cursuscombinatie geeft je onder andere inzicht in de praktische vertaling van de mechanische veiligheidseisen uit de Machinerichtlijn 2006/42/EG en de belangrijkste veiligheidsnormen. Deze vier modules komen aan bod:
Door te kiezen voor deze combinatie ben je ook nog eens voordeliger uit. Een uitgebreide beschrijving en cursusdata per module vind je terug bij de afzonderlijke modules.
Deze combinatiecursus geeft je antwoord op vragen als: hoe bouw ik een veilige machine? Welke aspecten zijn mechanisch op te lossen? Welke elektrisch? Hoe bouw ik een besturing die voldoet aan de nieuwe PL en SIL eisen? Ook leer je om jouw machine op risico’s te beoordelen en tevens de juiste maatregelen te treffen op het gebied van veiligheid voor de (toekomstige) gebruiker. Na het afronden van deze cursus weet je hoe je een veilige besturing ontwikkelt, verantwoordelijkheid neemt voor een juiste CE-markering, daarbij de risicobeoordeling doet en de juiste veiligheidsmaatregelen kiest.
Deze combinatie wordt door Hobéon SKO gewaardeerd met 5 SKO punten.
Een uitgebreide beschrijving vind je terug bij de afzonderlijke modules.
Inschrijven met het STAP-budget?
Neem direct contact op via +31 (0)40 296 99 33
Mikrocentrum werkt met all-in-prijzen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief B.T.W. en inclusief lesmateriaal en arrangementskosten.
Leden van het Mikrocentrum High Tech Platform ontvangen 10% korting op de cursusprijs.
Wanneer je meerdere medewerkers in jouw bedrijf op wilt laten leiden, is het interessanter en voordeliger om een training bij jou op locatie te organiseren. Een goede afstemming op jouw bedrijfsspecifieke situatie en de inzet van zeer ervaren docenten die hun sporen in de praktijk hebben verdiend is hierbij essentieel. Mikrocentrum is CEDEO-erkend en garandeert de beste kwaliteit.
Heb je interesse in een bedrijfsintern traject? Onze Programmamanager Opleidingen Wouter Lintsen komt graag vrijblijvend bij je op bezoek.