Onze samenwerkingspartners

RAI AutomotiveIndustryNL
DSPE
Logo EVMI
flam3d logo dark
Jakajima Logo RGB Digitaal
Federatie NRK
Vereniging ION
spartners logo
vom logo

Our collaboration partners

RAI AutomotiveIndustryNL
DSPE
Logo EVMI
flam3d logo dark
Jakajima Logo RGB Digitaal
Federatie NRK
Vereniging ION
spartners logo
vom logo

Introducing: Mikrocentrum Events

img

Els van de Ven

Manager Events Department
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 53 12 18 55 e.ven@mikrocentrum.nl
img

Timo van Leent

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 22 22 40 35 t.leent@mikrocentrum.nl
img

Bart Kooijmans

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 20 54 79 04 b.kooijmans@mikrocentrum.nl
img

Tom Wessels

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 33 58 68 11 t.wessels@mikrocentrum.nl
img

Karin Mous

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 52 87 52 93 k.mous@mikrocentrum.nl
img

Elvis Bajric

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 22 50 32 10 e.bajric@mikrocentrum.nl
img

Margo Steer

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 54 27 09 62 m.steer@mikrocentrum.nl
img

Jolanda van de Vorst

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 j.vorst@mikrocentrum.nl
img

Genevieve Sastropawiro

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 g.soeropaiman@mikrocentrum.nl
img

Andrea Edelman

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 a.edelman@mikrocentrum.nl
img

Lesley van Lierop

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 51 62 69 76 l.lierop@mikrocentrum.nl