Onze samenwerkingspartners

RAI AutomotiveIndustryNL
DSPE
Logo EVMI
flam3d logo dark
Jakajima Logo RGB Digitaal
Federatie NRK
Vereniging ION
spartners logo
vom logo

Our collaboration partners

RAI AutomotiveIndustryNL
DSPE
Logo EVMI
flam3d logo dark
Jakajima Logo RGB Digitaal
Federatie NRK
Vereniging ION
spartners logo
vom logo

Introducing: Mikrocentrum Events

Els van de Ven

Els van de Ven

Manager Events Department
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 53 12 18 55 e.ven@mikrocentrum.nl
Timo van Leent

Timo van Leent

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 22 22 40 35 t.leent@mikrocentrum.nl
Bart Kooijmans

Bart Kooijmans

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 20 54 79 04 b.kooijmans@mikrocentrum.nl
Tom Wessels

Tom Wessels

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 33 58 68 11 t.wessels@mikrocentrum.nl
Karin Mous

Karin Mous

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 52 87 52 93 k.mous@mikrocentrum.nl
Elvis Bajric

Elvis Bajric

Manager Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 22 50 32 10 e.bajric@mikrocentrum.nl
Margo Steer

Margo Steer

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 54 27 09 62 m.steer@mikrocentrum.nl
Jolanda van de Vorst

Jolanda van de Vorst

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 j.vorst@mikrocentrum.nl
Genevieve Sastropawiro

Genevieve Sastropawiro

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 g.soeropaiman@mikrocentrum.nl
Andrea Edelman

Andrea Edelman

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 a.edelman@mikrocentrum.nl
Lesley van Lierop

Lesley van Lierop

Back office Events
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 51 62 69 76 l.lierop@mikrocentrum.nl