Onze samenwerkingspartners

RAI AutomotiveIndustryNL
DSPE
Logo EVMI
flam3d logo dark
Jakajima Logo RGB Digitaal
Federatie NRK
Vereniging ION
spartners logo
vom logo

Even voorstellen: Mikrocentrum Evenementen

Els van de Ven

Els van de Ven

Manager Afdeling Evenementen
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 53 12 18 55 e.ven@mikrocentrum.nl
Timo van Leent

Timo van Leent

Manager Vakbeurzen en Congressen
Materials+Eurofinish+Surface, Food Technology en Business Software Event
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 22 22 40 35 t.leent@mikrocentrum.nl
Bart Kooijmans

Bart Kooijmans

Manager Vakbeurzen en Congressen
Precisiebeurs, Vision, Robotics & Motion
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 20 54 79 04 b.kooijmans@mikrocentrum.nl
Tom Wessels

Tom Wessels

Manager Vakbeurzen en Congressen
Kunststoffen, RapidPro, Technology for Automotive, Virtual (R)evolution
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 33 58 68 11 t.wessels@mikrocentrum.nl
Karin Mous

Karin Mous

Manager Evenementen
Themabijeenkomsten
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 52 87 52 93 k.mous@mikrocentrum.nl
Elvis Bajric

Elvis Bajric

Medewerker Vakbeurzen en Congressen
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 22 50 32 10 e.bajric@mikrocentrum.nl
Margo Steer

Margo Steer

Hoofd Backoffice Evenementen
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 54 27 09 62 m.steer@mikrocentrum.nl
Jolanda van de Vorst

Jolanda van de Vorst

Backoffice Evenementen
+31 (0)40 296 99 22 j.vorst@mikrocentrum.nl
Genevieve Soeropaiman

Genevieve Soeropaiman

Backoffice Evenementen
+31 (0)40 296 99 22 g.soeropaiman@mikrocentrum.nl
Andrea Edelman

Andrea Edelman

Backoffice Evenementen
+31 (0)40 296 99 22 a.edelman@mikrocentrum.nl
Lesley van Lierop

Lesley van Lierop

Projectmedewerker Evenementen
+31 (0)40 296 99 22 +31 (0)6 51 62 69 76 l.lierop@mikrocentrum.nl