Met ruim 170 kort cyclische, praktijkgerichte cursussen, trainingen en workshops, zowel op LBO, MBO, HBO als Academisch niveau biedt Mikrocentrum voor bijna iedereen binnen hightech- en maakindustrie een passende cursus: van (nieuwe) technologie, smart industry, procesoptimalisatie, kwaliteitsmanagement en technisch projectmanagement tot power skills.

Toonaangevende opleidingen voor de hightech- en maakindustrie

Vakgebieden

15

Technische cursussen

170

Tevreden cursisten

6000

Docenten uit de praktijk

200

Onze samenwerkingspartners

Certificeringen en lidmaatschappen

Cedeo BedrijfsOpen
Cedeo BedrijfsMaatwerk
NRTO
TUV ISO9001

Dit zeggen onze klanten

Even voorstellen: Mikrocentrum Opleidingen

Frank Bruls

Frank Bruls

Manager Afdeling Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 51 32 36 95 f.bruls@mikrocentrum.nl

Wouter Lintsen

Programmamanager Opleidingen
Mechatronica, robotica, industriële automatisering, elektronica, elektrotechniek, machineveiligheid
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 29 09 28 35 w.lintsen@mikrocentrum.nl

Barend Blom

Programmamanager Opleidingen
Kunststof- en matrijstechnologie
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 22 98 79 84 b.blom@mikrocentrum.nl

Wilma Kuijpers

Programmamanager Opleidingen
Projectmanagement, leiderschap, communicatie en persoonlijke effectiviteit
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 20 62 56 80 w.kuijpers@mikrocentrum.nl

Mart Mijnsbergen

Programmamanager Opleidingen
Geometrische meettechniek, kwaliteitsmanagement, optica, laserveiligheid, procesverbetering en statistical engineering
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 51 85 52 63 m.mijnsbergen@mikrocentrum.nl

Elroy Leijten

Programmamanager Opleidingen
+31 (0)40 296 99 11 +31 (0)6 47 07 99 63 e.leijten@mikrocentrum.nl

Erik van den Putte

Innovatiemanager Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 20 74 78 03 e.putte@mikrocentrum.nl
Rianne Franken

Rianne Franken

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 55 52 74 47 r.franken@mikrocentrum.nl
Wijgert Horst

Wijgert Horst

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 22 38 37 53 w.horst@mikrocentrum.nl

Mireille Schats

Administratief Medewerker Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 m.schats@mikrocentrum.nl

Inge Knipmeijer

Administratief Medewerker Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 i.knipmeijer@mikrocentrum.nl

Ine Jacobs

Administratief Medewerker Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 i.jacobs@mikrocentrum.nl

Wilma Boumans

DTP Medewerker
+31 (0)40 296 99 11 w.boumans@mikrocentrum.nl
Lisa Verbene

Lisa Verbene

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 33 16 52 30 l.verberne@mikrocentrum.nl

Monica Gijzen

Administratief Medewerker Opleidingen/ Receptiemedewerker
+31 40 296 99 33 m.gijzen@mikrocentrum.nl