Met ruim 170 kort cyclische, praktijkgerichte cursussen, trainingen en workshops, zowel op LBO, MBO, HBO als Academisch niveau is Mikrocentrum van alle markten thuis. Voor bijna iedereen binnen de techniek en industrie bieden we een passende cursus: van (nieuwe) technologie, procesoptimalisatie, kwaliteitsmanagement en technisch projectmanagement tot leiderschap en communicatie.

Toonaangevende opleidingen voor de hightech- en maakindustrie

Vakgebieden

15

Technische cursussen

170

Tevreden cursisten

6000

Docenten uit de praktijk

200

Onze samenwerkingspartners

Certificeringen en lidmaatschappen

Cedeo BedrijfsOpen
Cedeo BedrijfsMaatwerk
NRTO
TUV ISO9001

Dit zeggen onze klanten

Even voorstellen: Mikrocentrum Opleidingen

Frank Bruls

Frank Bruls

Manager Afdeling Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 51 32 36 95 f.bruls@mikrocentrum.nl
Jeroen Gijsberts

Jeroen Gijsberts

Opleidingsmanager
Additive manufacturing, precisietechnologie, productontwikkeling, materiaalkunde, Lean Six Sigma, productiemanagement en logisitiek
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 47 07 99 63 j.gijsberts@mikrocentrum.nl
Wouter Lintsen

Wouter Lintsen

Opleidingsmanager
Mechatronica, robotica, industriële automatisering, elektronica, elektrotechniek, machineveiligheid
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 29 09 28 35 w.lintsen@mikrocentrum.nl
Barend Blom

Barend Blom

Opleidingsmanager
Kunststof en - matrijstechnologie, verbindingstechnologie
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 22 98 79 84 b.blom@mikrocentrum.nl
Wilma Kuijpers

Wilma Kuijpers

Opleidingsmanager
Projectmanagement
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 20 62 56 80 w.kuijpers@mikrocentrum.nl
Mart Mijnsbergen

Mart Mijnsbergen

Opleidingsmanager
Geometrische meettechniek, kwaliteitsmanagement, optica, laserveiligheid, procesverbetering en statistical engineering
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 51 85 52 63 m.mijnsbergen@mikrocentrum.nl
Erik van den Putte

Erik van den Putte

Develop Manager Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 20 74 78 03 e.putte@mikrocentrum.nl
Rianne Franken

Rianne Franken

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 55 52 74 47 r.franken@mikrocentrum.nl
Wijgert Horst

Wijgert Horst

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 22 38 37 53 w.horst@mikrocentrum.nl
Lisa Verbene

Lisa Verbene

Adviseur Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 +31 (0)6 33 16 52 30 l.verberne@mikrocentrum.nl
Mireille Schats

Mireille Schats

Assistente Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 m.schats@mikrocentrum.nl
Inge Knipmeijer

Inge Knipmeijer

Bedrijfsinterne Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 i.knipmeijer@mikrocentrum.nl
Ine Jacobs

Ine Jacobs

Assistente Opleidingen
+31 (0)40 296 99 33 i.jacobs@mikrocentrum.nl
Wilma Boumans

Wilma Boumans

Documentaliste, DTP-er cursusmateriaal
+31 (0)40 296 99 11 w.boumans@mikrocentrum.nl